Door gebruik te maken van onze website, of door op akkoord te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies op deze website op basis van onze privacyverklaring. Dit bevat cookies die worden gebruikt voor gepersonaliseerde advertenties om hier meer over te lezen bekijk de Google Privacy & Terms
Ontdek de betovering van het ballet met deze sprankelende, feestelijke traktatie voor het hele gezin. Op dinsdag 27 december om 14.30 uur brengen we nog één keer de magie van De Notenkraker terug naar onze filmzaal.
Beleef met Clara een ontzettend leuke kerstavond die een betoverend avontuur wordt als iedereen in zijn bed ligt. Geniet van de briljante partituur van Tsjaikovski, en zie Clara en haar betoverde Notenkraker vechten tegen de Muizenkoning, en de Suikerboonfee en haar prins bezoeken in het prachtige Snoepgoedkoninkrijk. De zeer geliefde productie van Peter Wright voor The Royal Ballet, met prachtige historische ontwerpen van Julia Trevelyan Oman, blijft trouw aan de sfeer van deze feestelijke balletklassieker, en combineert de opwinding van het sprookje met spectaculaire klassieke dans.Deze voorstelling maakt onderdeel uit van het Royal Opera House seizoen 2022/23. Er staan dit seizoen twaalf prachtige opera's en balletuitvoeringen op het programma, live uitgezonden vanuit het Royal Opera House in Londen. Het is voor deze voorstelling niet mogelijk om telefonisch kaarten te reserveren.