Kom jij ons team versterken?

Filmtheater Hilversum is al veertig jaar dé plek voor kwaliteitsfilm in de mediastad.
Het is gehuisvest in een modern gebouw met drie zalen en een café in het hart van de stad. Wij zijn 7 dagen per week open en met dagelijks minimaal twaalf voorstellingen ontvingen wij in 2019 meer dan 140.000 bezoekers.

Filmtheater Hilversum heeft een stevige positie verworven en behoort tot de drukst bezochte filmtheaters van Nederland. Naast het actuele aanbod van kwaliteitscinema zijn er filmspecials, de online filmzaal Picl, extra activiteiten, openluchtvoorstellingen en een eigen meerdaags festival.
De organisatie bestaat uit een team van zes medewerkers met een directeur, meer dan 140 vrijwilligers en een bestuur. De inzet van al deze mensen samen zorgt ervoor dat bezoekers zich welkom voelen. Ze hebben niet alleen waardering voor het filmaanbod, maar ook voor de goede sfeer. Filmtheater Hilversum zoekt een:

 

Coördinator Operatie & Vrijwilligers (32 - 38 uur)

Ben jij een theaterdier in hart en nieren? Vind je het heerlijk om te zorgen voor een gastvrije ontvangst van bezoekers? Heb jij het samenwerken met vrijwilligers in je bloed zitten? Heb je een heldere visie op vrijwilligersbeleid en weet je dit door te vertalen naar een goed lopende operatie en producties? Ben je een professional pur sang en heb je een natuurlijke rust, warmte en overwicht?
Lees dan verder en wellicht verwelkomen wij jou binnenkort voor een kennismaking voor de functie van Coördinator Operatie & Vrijwilligers.

 

Functie:

Je coördineert de dagelijkse gang van zaken op de werkvloer en bent een eerste aanspreekpunt voor vrijwilligers. Je zorgt samen met onze vrijwilligers voor een gastvrije en probleemloze ontvangst van bezoekers. Je hebt een heldere visie op het runnen van een (film)theater met vrijwilligers, op de ontvangst van bezoekers en op de horeca en weet deze door te vertalen naar de dagelijkse operatie, een vitale vrijwilligers poule en praktische procedures en processen. Je zorgt voor een passende bezetting van diensten en voor de inrichting van de productie, specials en evenementen. Je rapporteert aan de directeur van het filmtheater.

 

Verantwoordelijkheden & kerntaken:

- Je zorgt voor een gastvrije ontvangst en een optimaal draaiende operatie samen met al onze vrijwilligers en je collega’s van het vaste team
- In samenwerking met de vrijwillige P&O- en Roostercommissie draag je zorg voor de werving en selectie, het inwerken, inroosteren en opleiden van nieuwe vrijwilligers, voor de personeelsadministratie en voor de vitaliteit van onze vrijwilligerspoule
- Je zorgt voor een passende bezetting van de vrijwilligers, afgestemd op de programmering
- Je levert input voor de nieuwsbrieven en communicatie richting vrijwilligers
- Je bent verantwoordelijk voor een goed lopende horeca business
- Je zorgt voor het opstellen van een passend BHV beleid en bent verantwoordelijk voor het inrichten en goed functioneren van de BHV organisatie
- Je draagt zorg voor een gebruiksvriendelijke opzet en inrichting van de kassa-omgeving
- Je organiseert de productie van specials en evenementen; je zorgt voor het opstellen en uitvoering van draaiboeken in nauwe samenwerking met programma en filmtechniek en informeert de betreffende diensten en vrijwilligers hierover
- Je doet vanuit jouw functie, in samenhang met de visie van het FTH en behoefte van bezoekers, beleidsvoorstellen voor het vrijwilligersbeleid en voor de horeca, je vertaalt deze door naar procedures en maakt een concreet jaarplan
- Je zorgt voor correcte contractafspraken met leveranciers en controleert de financiële afhandeling daarvan

Wie zoeken we?

- Je hebt HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding in cultuur, leisure of HRM
- Je hebt ervaring met het inrichten en aansturen van vrijwilligers in de culturele sector
- Je hebt ervaring met het organiseren van producties (events) en/of runnen van een (film)theater
- Ervaring met ticket-systemen en horeca is een pré
- Je bent bereid je te scholen in BHV en EHBO
- Je hebt goede kennis van MS Office (Word, Excel, Powerpoint en Outlook)
- Je hebt goede communicatieve vaardigheden, bent oplossingsgericht,  sociaal en empathisch en je werkt van nature makkelijk samen
- Je bent gastvrij, professioneel, zelfstandig, pragmatisch en stressbestendig
- Je hebt een duidelijke visie en zet dingen op de agenda waar nodig
- Je bent bij voorkeur woonachtig in Hilversum

Wat hebben we je te bieden?
Een uitdagende functie op een inspirerende plek waar veel ruimte is voor eigen inbreng. Wij bieden je een jaarcontract met intentie tot verlenging. Salariëring is marktconform de culturele sector (CAO NPF) en natuurlijk mag je bij ons gratis naar de film.

 

Reageren

Stuur je motivatiebrief en CV uiterlijk zondag 27 juni naar info@filmtheaterhilversum.nl o.v.v. Vacature Coördinator Operatie & Vrijwilligers ter attentie van Saskia Bouter.

De eerste gesprekken vinden plaats op dinsdag 6 en woensdag 7 juli.
Deel dit bericht:

Modal Title

Any content could go in here.

×