di 19 maart
13:30
Wicked Little Letters
komedie
13:45
Alreadymade - Laatste kans
documentaire
14:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
15:45
Blackbird Blackbird Blackberry
drama
16:00
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
16:30
All of Us Strangers - Laatste kans
drama
18:45
El Eco
documentaire
19:00
Arrival | Focus: Denis Villeneuve
sciencefiction
19:15
Photophobia | Movies that Matter on Tour
documentaire
21:00
The Promised Land
drama
21:15
Dream Scenario
zwarte komedie
21:30
Banel & Adama
drama
wo 20 maart
13:30
Io Capitano - Laatste kans
drama
13:45
The Promised Land
drama
14:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
15:30
Oppenheimer | The Oscars 2024 - Laatste kans
thriller
16:00
Origin - Laatste kans
drama
16:30
Banel & Adama
drama
18:45
Wicked Little Letters
komedie
19:00
Evil Does Not Exist
drama
19:15
C'è ancora domani | Benefietvoorstelling Soroptimistclub Bussum
drama
21:00
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
21:15
Dream Scenario
zwarte komedie
21:35
Holly - Laatste kans
drama
do 21 maart
10:30
Songs of Earth
documentaire
10:45
El Eco
documentaire
11:00
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
12:30
Poor Things
drama
12:50
Banel & Adama
drama
14:00
De Terugreis
drama
14:45
Hilversum in zwart-wit
documentaire
15:30
Blade Runner 2049 | Focus: Denis Villeneuve
sciencefiction
16:15
The Promised Land
drama
16:30
Wicked Little Letters
komedie
18:45
Evil Does Not Exist
drama
19:00
C'è ancora domani
drama
19:15
De Terugreis
drama
21:00
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
horror
21:30
Evil Does Not Exist
drama
21:45
Dream Scenario
zwarte komedie
vr 22 maart
10:30
Blackbird Blackbird Blackberry
drama
10:45
Verdwenen Stad
documentaire
11:00
The Great Escaper
drama
13:15
Hilversum in zwart-wit
documentaire
13:30
El Eco
documentaire
13:45
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
14:45
De Terugreis
drama
15:45
The Zone of Interest
drama
16:30
Evil Does Not Exist
drama
17:00
Wicked Little Letters
komedie
18:30
C'è ancora domani
drama
19:00
Wicked Little Letters
komedie
19:15
De Terugreis
drama
21:00
Evil Does Not Exist
drama
21:15
The Promised Land
drama
21:30
Dream Scenario
zwarte komedie
za 23 maart
10:30
The Promised Land
drama
10:45
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
11:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
12:30
Verdwenen Stad
documentaire
13:30
Banel & Adama
drama
13:45
Wicked Little Letters
komedie
14:30
De Terugreis
drama
15:45
Poor Things
drama
16:15
Evil Does Not Exist
drama
17:00
Dream Scenario
zwarte komedie
18:30
C'è ancora domani
drama
18:45
Wicked Little Letters
komedie
19:30
De Terugreis
drama
21:00
De Terugreis
drama
21:15
Evil Does Not Exist
drama
21:45
Dream Scenario
zwarte komedie
zo 24 maart
10:30
De Matthäus Passion van Naarden | Nederlandse Bachvereniging
muziek
10:45
De Terugreis
drama
11:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
12:30
Hilversum in zwart-wit
documentaire
13:00
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
14:00
De Terugreis
drama
14:15
Wicked Little Letters
komedie
15:45
Evil Does Not Exist
drama
16:15
C'è ancora domani
drama
16:30
Banel & Adama
drama
18:00
The Boy and the Heron | The Oscars 2024 - Laatste kans
animatie
18:30
Blue Giant
muziek
19:10
De Terugreis
drama
20:30
Blade Runner 2049 | Focus: Denis Villeneuve
sciencefiction
21:00
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
horror
21:15
Dream Scenario
zwarte komedie
ma 25 maart
13:30
C'è ancora domani
drama
13:45
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
14:00
De Terugreis
drama
16:00
Future Me
documentaire
16:15
The Promised Land
drama
16:30
Wicked Little Letters
komedie
18:15
Evil Does Not Exist
drama
19:00
De Terugreis
drama
20:30
Anatomy of a Fall | The Oscars 2024 - Laatste kans
drama
21:00
Banel & Adama
drama
21:15
Dream Scenario
zwarte komedie
di 26 maart
13:30
Hilversum in zwart-wit
documentaire
13:45
De Terugreis
drama
14:00
The Zone of Interest
drama
15:00
Verdwenen Stad
documentaire
16:00
Banel & Adama
drama
16:15
Dream Scenario
zwarte komedie
17:00
All of Us Strangers - Laatste kans
drama
18:00
De Terugreis
drama
18:30
C'è ancora domani
drama
19:30
Nog Meer Grote Regisseurs | Filmcursus
filmcursus
20:15
Madama Butterfly | ROH 23/24
opera
21:00
El Eco
documentaire
21:30
Evil Does Not Exist
drama
wo 27 maart
13:30
Wicked Little Letters
komedie
13:45
The Promised Land
drama
14:00
C'è ancora domani
drama
15:45
Dune: Part Two - Laatste kans
sciencefiction
16:20
Banel & Adama
drama
16:45
The Zone of Interest
drama
18:20
Dream Scenario
zwarte komedie
19:00
Les Indésirables
drama
19:15
De Terugreis
drama
20:30
Blade Runner 2049 | Focus: Denis Villeneuve
sciencefiction
21:15
Bonnard, Pierre et Marthe
drama
21:30
Evil Does Not Exist
drama
ma 1 april
14:00
Als ik mijn ogen sluit
documentaire
di 2 april
16:15
Blue Giant
muziek
wo 3 april
19:00
La Chimera
drama
vr 5 april
18:45
La Chimera
drama
za 6 april
21:30
Love Lies Bleeding
thriller
zo 7 april
16:00
La Chimera
drama
wo 10 april
19:00
Four Daughters
drama
di 16 april
18:45
Moving (1993) | Klassieker
drama
wo 17 april
19:00
Green Border
drama
vr 19 april
18:45
Back to Black
muziek
za 20 april
21:00
Back to Black
muziek
do 25 april
11:00
Boléro | SENVER
drama
za 27 april
17:00
The Stones and Brian Jones
documentaire
zo 28 april
14:00
Het Zwanenmeer | ROH 23/24
ballet
wo 1 mei
19:45
Carmen | ROH 23/24
opera
wo 8 mei
18:45
The Beast
drama
do 23 mei
19:00
Hit Man
komedie
zo 26 mei
14:30
Hit Man
komedie
di 11 juni
20:15
Andrea Chenier | ROH 23/24
opera
do 13 juni
19:15
Spoorloos (1988) | Klassieker
thriller