do 28 maart
10:30
Poor Things
drama
10:45
The Zone of Interest
drama
11:00
Four Daughters | SENVER
drama
13:15
Hilversum in zwart-wit
documentaire
13:15
El Paraíso
drama
13:30
Bonnard, Pierre et Marthe - Laatste kans
drama
14:45
De Terugreis
drama
16:00
Ama Gloria
drama
16:30
Hilversum in zwart-wit
documentaire
17:00
Wicked Little Letters
komedie
18:00
Als ik mijn ogen sluit
documentaire
18:15
C'è ancora domani
drama
19:10
De Terugreis
drama
20:00
Los Delincuentes
komedie
20:45
Les Indésirables
drama
21:15
Evil Does Not Exist
drama
vr 29 maart
10:30
De Matthäus Passion van Naarden | Nederlandse Bachvereniging
muziek
10:45
Bonnard, Pierre et Marthe - Laatste kans
drama
11:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
12:30
C'è ancora domani
drama
13:30
De Matthäus Passion van Naarden | Nederlandse Bachvereniging
muziek
14:00
De Terugreis
drama
16:15
El Paraíso
drama
16:50
Hilversum in zwart-wit
documentaire
17:05
El Eco
documentaire
18:20
Ama Gloria
drama
18:45
Wicked Little Letters
komedie
19:15
De Terugreis
drama
20:15
Los Delincuentes
komedie
21:00
Les Indésirables
drama
21:30
Evil Does Not Exist
drama
za 30 maart
10:30
De Matthäus Passion - De complete uitvoering van Reinbert de Leeuw
documentaire
10:45
Hilversum in zwart-wit
documentaire
11:00
The Promised Land
drama
12:15
Evil Does Not Exist
drama
13:45
Hilversum in zwart-wit
documentaire
14:15
De Terugreis
drama
14:30
The Zone of Interest
drama
15:30
Luca (Nederlandse versie)
familiefilm
16:30
Wicked Little Letters
komedie
17:00
Dream Scenario
zwarte komedie
18:00
Les Indésirables
drama
18:45
De Terugreis
drama
19:15
Ama Gloria
drama
20:15
Los Delincuentes
komedie
21:00
De Terugreis
drama
21:15
C'è ancora domani
drama
zo 31 maart
10:30
Luca (Nederlandse versie)
familiefilm
11:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
11:15
C'è ancora domani
drama
12:30
Ama Gloria
drama
13:00
Los Delincuentes
komedie
14:00
Madama Butterfly | ROH 23/24
opera
14:30
De Terugreis
drama
16:45
Wicked Little Letters
komedie
17:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
18:45
De Wereld van Carlijn
documentaire
19:00
De UFO's van Soesterberg
documentaire
19:15
De Terugreis
drama
20:45
Les Indésirables
drama
20:45
El Paraíso
drama
21:20
Evil Does Not Exist
drama
ma 1 april
11:15
De Terugreis
drama
11:30
C'è ancora domani
drama
13:30
Wicked Little Letters
komedie
13:45
De Terugreis
drama
14:00
Als ik mijn ogen sluit
documentaire
15:50
Luca (Nederlandse versie)
familiefilm
16:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
16:00
Dream Scenario
zwarte komedie
17:30
Banel & Adama
drama
18:10
Ama Gloria
drama
18:30
El Paraíso
drama
19:25
De Terugreis
drama
20:00
Los Delincuentes
komedie
20:45
Les Indésirables
drama
21:30
Evil Does Not Exist
drama
di 2 april
13:30
De Terugreis
drama
13:45
C'è ancora domani
drama
14:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
15:30
Los Delincuentes
komedie
16:00
Wicked Little Letters
komedie
16:15
Blue Giant
muziek
18:45
De Terugreis
drama
21:00
Dream Scenario
zwarte komedie
21:30
Ama Gloria
drama
21:45
Les Indésirables
drama
wo 3 april
13:30
Verdwenen Stad - Laatste kans
documentaire
14:00
De Terugreis
drama
14:15
C'è ancora domani
drama
15:45
Ama Gloria
drama
16:15
Wicked Little Letters
komedie
17:00
Banel & Adama
drama
17:45
Les Indésirables
drama
18:45
De Terugreis
drama
19:00
La Chimera
drama
20:00
Los Delincuentes
komedie
21:00
Evil Does Not Exist
drama
21:45
El Paraíso
drama
vr 19 april
18:45
Amy Winehouse: Back to Black
muziek
ma 22 april
13:30
Hilversum in zwart-wit
documentaire
do 25 april
11:00
Boléro | SENVER
drama
za 27 april
17:00
The Stones and Brian Jones
documentaire
wo 8 mei
18:45
The Beast
drama
do 16 mei
19:45
Carmina Burana
opera
zo 19 mei
11:15
Carmina Burana
opera
do 23 mei
19:00
Hit Man
komedie
zo 26 mei
14:30
Hit Man
komedie
wo 29 mei
19:00
Together 99
Test Genre
di 11 juni
20:15
Andrea Chenier | ROH 23/24
opera
do 13 juni
19:15
Spoorloos (1988) | Klassieker
thriller