do 25 april
10:30
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (4+)
kinderfilm
10:45
C'è ancora domani
drama
11:00
Boléro | SENVER
drama
12:15
De Terugreis
drama
13:30
The Peasants
drama
13:45
L'Abbé Pierre
drama
14:30
Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
16:00
Back to Black
muziek
16:30
La Chimera
drama
16:45
Augure
drama
18:45
Terrestrial Verses
drama
19:15
Back to Black
muziek
20:30
Green Border
drama
21:15
Four Daughters
drama
21:45
Love Lies Bleeding
thriller
vr 26 april
10:30
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (4+)
kinderfilm
10:40
The Peasants
drama
11:00
Housekeeping for Beginners
drama
12:15
De Terugreis
drama
13:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
13:15
Wicked Little Letters - Laatste kans
komedie
14:30
Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
14:30
Back to Black
muziek
15:35
Green Border
drama
16:15
Four Daughters
drama
17:00
Un Métier Sérieux - Laatste kans
drama
18:30
L'Abbé Pierre
drama
18:45
La Chimera
drama
19:15
Back to Black
muziek
21:15
Alien (1979) | Klassieker | 45th Anniversary
sciencefiction
21:30
Terrestrial Verses
drama
21:45
Love Lies Bleeding
thriller
za 27 april
10:30
De Terugreis
drama
10:45
Ama Gloria - Laatste kans
drama
11:00
Green Border
drama
12:30
Augure
drama
12:45
Hilversum in zwart-wit
documentaire
14:00
Patrick and the Whale
documentaire
14:15
L'Abbé Pierre
drama
14:30
Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
15:45
Back to Black
muziek
16:20
The Peasants
drama
17:00
The Stones and Brian Jones
documentaire
18:30
Four Daughters
drama
18:45
L'Abbé Pierre
drama
19:15
Back to Black
muziek
21:00
La Chimera
drama
21:30
Terrestrial Verses
drama
21:45
Love Lies Bleeding
thriller
zo 28 april
10:30
The Peasants
drama
10:45
Green Border
drama
12:30
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (4+)
kinderfilm
13:00
Patrick and the Whale
documentaire
13:45
Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
14:00
Het Zwanenmeer | ROH 23/24
ballet
14:45
Back to Black
muziek
15:45
L'Abbé Pierre
drama
17:15
Terrestrial Verses
drama
18:30
La Chimera
drama
18:45
De UFO's van Soesterberg - Laatste kans
documentaire
19:00
De Terugreis
drama
20:30
Back to Black
muziek
21:15
Four Daughters
drama
21:30
Love Lies Bleeding
thriller
ma 29 april
10:30
Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
10:45
Housekeeping for Beginners
drama
11:00
C'è ancora domani
drama
12:30
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (4+)
kinderfilm
13:00
Patrick and the Whale
documentaire
13:25
De Terugreis
drama
14:15
Hilversum in zwart-wit
documentaire
14:45
Back to Black
muziek
15:30
Green Border
drama
15:45
La Chimera
drama
17:15
Terrestrial Verses
drama
18:30
L'Abbé Pierre
drama
18:45
Patrick and the Whale
documentaire
19:00
Back to Black
muziek
20:30
The Stones and Brian Jones
documentaire
21:15
The Peasants
drama
21:30
Four Daughters
drama
di 30 april
10:30
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (4+)
kinderfilm
10:45
Un Métier Sérieux - Laatste kans
drama
11:00
The Peasants
drama
13:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
13:00
Workshop Acteren met Vos & Haas (4+) | Cinekid
workshop
13:15
Green Border
drama
13:15
Workshop Acteren met Vos & Haas (4+) | Cinekid
workshop
13:30
Workshop Acteren met Vos & Haas (4+) | Cinekid
workshop
13:30
Back to Black
muziek
13:45
Workshop Acteren met Vos & Haas (4+) | Cinekid
workshop
14:00
Workshop Acteren met Vos & Haas (4+) | Cinekid
workshop
14:30
Cinekid Presenteert Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
16:00
Housekeeping for Beginners
drama
16:20
Augure
drama
16:35
The Zone of Interest - Laatste kans
drama
18:15
La Chimera
drama
18:30
Terrestrial Verses
drama
19:00
Poor Things - Laatste kans
drama
20:15
Back to Black
muziek
21:00
L'Abbé Pierre
drama
21:45
Love Lies Bleeding
thriller
wo 1 mei
10:30
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (4+)
kinderfilm
11:15
Four Daughters
drama
12:45
Patrick and the Whale
documentaire
13:00
Hilversum in zwart-wit
documentaire
14:15
Back to Black
muziek
14:30
L'Abbé Pierre
drama
15:00
Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
16:45
La Chimera
drama
17:00
Liefjes - Laatste kans
documentaire
17:15
The Stones and Brian Jones
documentaire
19:00
Challengers
drama
19:15
Back to Black
muziek
19:45
Carmen | ROH 23/24
opera
21:45
The Peasants
drama
22:00
Terrestrial Verses
drama
zo 5 mei
10:30
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop (4+)
kinderfilm
12:10
A Few Mornings, an Evening
documentaire
13:00
Boléro
drama
13:45
Vos en Haas Redden het Bos (3+)
kinderfilm
14:00
Carmen | ROH 23/24
opera
15:30
Hilversum Bezet en Bevrijd 1940-1945
documentaire
18:45
Augure | Afrika Dag Special | Met inleiding
drama
19:45
Los Delincuentes - Laatste kans
komedie
do 9 mei
19:00
Mothers' Instinct
thriller
ma 13 mei
19:00
Levante | Rainbow Night
drama
vr 17 mei
21:00
Lost in the Night
drama
do 23 mei
19:00
Hit Man
komedie
zo 26 mei
14:30
Hit Man
komedie
wo 29 mei
19:00
Together 99
komedie
vr 31 mei
10:30
Kunstroof
documentaire
di 11 juni
20:15
Andrea Chenier | ROH 23/24
opera
do 13 juni
19:15
Spoorloos (1988) | Klassieker
thriller
zo 23 juni
19:30
Holland Pop 1970
documentaire
zo 8 september
14:00
De Wilde Noordzee
natuurfilm